Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje Vile,  1 1, Rruga Lucie Miloti, 320 Eur.

 • € 320
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje Vile,  1 1, Rruga Lucie Miloti, 320 Eur.
Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament pjese e nje Vile,  1 1, Rruga Lucie Miloti, 320 Eur.

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Lucie Miloti
 • I pa mobiluar
 • Kati 3
 • Cmimi 320 Eur /muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej 80m² qe gjendet në katin e 3 të nje Vile. Apartamenti ka organizim shume te mire dhe ofrohet i pa mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 8:10 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 5:32 pm
 • ID e pronës: MRE-38211
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Luçie Miloti, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932