Qira, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 400 Euro/Muaj.

 • € 400/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qira, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 400 Euro/Muaj.

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, 400 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit

• Kati 2

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 60 m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit,  dhoma gjumit dhe  tualeti. Ofrohet teresisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Shtator, 2023 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-17104
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544