Shitet Ambient Biznesi, Bllok, 3000 Euro/M².

 • € 1,080,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Ambient Biznesi, Bllok, 3000 Euro/M².
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,080,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet, Ambient Biznesi, Bllok, 1,080,000 Euro

 

 

• Tipologjia: Ambnient Biznesi

• Adresa: Rruga Andon Zako Cajupi, prane Farmaci Daja

• bosh

• Kati 0

• Ndertim i Ri

• Sipërfaqe Totale: 360m²

• 💶 1,080,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet ambient biznesi, me një sipërfaqe 360 m² ku 180 m² eshte ambienti i brendshem dhe 180 m² nga ambienti jashte ; veranda dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i rikonstruktuar vitin e fundit dhe aktualisht po shfrytezohet per  bar-restorant. Ambienti disponon ambientin e brendshem te restorantit dhe ka edhe nje verande te madhe,  pozicionuar prane rruges kryesore ne nje zone teper te mire dhe te kerkuar.  Ambienti eshte i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Aktualisht qeraja e ambientit eshte ne vleren 5000 euro/muaj.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Maj, 2024 në 10:42 am Përditësuar 21 Maj, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-48091
 • Çmimi: € 1,080,000
 • Sip. e pronës: 180 m²
 • Sip. totale: 360 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257