Shitet Apartament 1+1+blk, Qytet Studenti – Kompleksi Anna, 114500 Euro

 • € 114,500
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Qytet Studenti – Kompleksi Anna, 114500 Euro

Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 114,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Qytet Studenti – Kompleksi Anna, 114,500 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Pjeter Budi

• Kati 4 banim

• Pallat i ri me ashensor

• Siperfaqe 62,4m²

💶 114,500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 62,4m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet i mobiluar si ne foto dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Aktualisht me qira 360 Euro.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 3:12 pm
 • ID e pronës: MRE-18493
 • Çmimi: € 114,500
 • Sip. totale: 62,4 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509