Shitet Garsoniere, Qytet Studenti – Kompleksi Anna, 49500Euro

 • € 49,500
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Garsoniere, Qytet Studenti – Kompleksi Anna, 49500Euro
Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 49,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Garsoniere, Qytet Studenti – Kompleksi Ana, 49500Euro.

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Pjeter Budi

• I mobiluar

• Kati 0

• Pallat i ri

• Siperfaqe bruto 30m²

• Sipërfaqe neto 20,4m²

• Veranda 5,4m²

💶 49500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet garsoniere me siperfaqe 30m² dhe ndodhet në katin 0 në një pallat te ri.

Garsonierja mund te organizohet me mobilim si Duplex duke qene se eshte e larte 3,5 metra, ku pjesa siper sherben per fjetje dhe poshte living, mini kuzhine dhe banjo. E pershtatshme per nje person maximumi cift pa femije.

Zone ne zhvillim dhe ne afersi te konvikteve te studentave si edhe bilave ne zonen perreth. Investim i mire per qira.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Tetor, 2023 në 3:21 pm Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:30 pm
 • ID e pronës: MRE-18496
 • Çmimi: € 49,500
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509