Shitet Truall + Vile 2 kateshe + 2 Garazhe, Tufine, 330000 Euro

 • € 330,000
Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 2 kateshe + 2 Garazhe, Tufine, 330000 Euro
Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 330,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Truall + Vile 2 kateshe+ 2 Garazhe, Tufine, 330,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 kateshe

• Adresa: Rruga Myslym Keta

• E mobiluar pjeserisht

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 251m²

• Siperfaqe trualli 450m²

• Siperfaqe garazhet 100m²

• 💶 330,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 251m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen e Tufines. Shtëpia organizohet shumë të mirë dhe është pjeserisht e mobiluar, kati i pare bosh ndersa kati i dyte i mobiluar teresisht.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-1 dhome gjumi

-banjo

 

Kati i dytë

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 2 banjo

– 2 ballkone te bollshme

 

Katet lidhen me shkalle te brendshme.

Ne pjesen e pasme te viles ndodhen 2 garazhe dhe nje depo. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Tetor, 2023 në 3:02 pm Përditësuar 18 Mars, 2024 at 9:57 am
 • ID e pronës: MRE-18488
 • Çmimi: € 330,000
 • Sip. totale: 251 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Garazhe: 2
 • Madhësia e garazhit: 100
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509