Ambient Biznesi me qira, Brryli, 420 Euro

 • € 420
Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, Brryli, 420 Euro

Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Brryli, 420 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga Vllazen Huta

• Bosh

• Kati 2

• Godine Private

• 420 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 55m² i organizuar ne 2 hapesira te bollshme dhe 1 tualet. Jepet bosh, totalisht i restauruar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si klinika dhe laboratore dentare, klinika estetike, klinika mjekesore, zyre konsulence, avokatie etj. Ndodhet ne katin e dyte te godines, me fasade xhami gje e cila ofron mundesine e reklamimit te biznesit.

 

Ne cmim nuk perfshihet tatimi 15%.

 

 

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 2:50 pm
 • ID e pronës: MRE-18476
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Vllazën Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509