Shitet Apartament 2+1, Astir 139.000 Euro

 • € 139,000
Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Astir 139.000 Euro

Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 139,000

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1, Astir 139.000 Euro

Tipologjia 2+1
Adresa: Astir, Kompleksi Arlis
I mobiluar totalisht
Kati 8
Pallat i Ri me ashensor
Apartament + Garazhd  159.000Euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 88m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore, totalisht i investuar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.
-Ofrohet Garazhd 20.000 Euro

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 1:15 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 1:15 pm
 • ID e pronës: MRE-28408
 • Çmimi: € 139,000
 • Sip. e pronës: 80.1 m²
 • Sip. totale: 88.1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2014
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135