Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 119000 Euro

 • € 119,000
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl , 119000 Euro
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 119,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 2+1 Rruga Bardhyl, 119000 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Brryl

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 119000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej83 m2 dhe gjendet në katin e 2 të një pallati egzistues ne Rrugen Brdhyl. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 22 Prill, 2024 në 1:01 pm Përditësuar 22 Prill, 2024 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-42139
 • Çmimi: € 119,000
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355692040521