Shitet Apartament 2+1+2+2Blk, 21 Dhjetori – Kryqezimi Vasil Shantos, 208,000 Euro 

 • € 208,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+2Blk, 21 Dhjetori – Kryqezimi Vasil Shantos, 208,000 Euro 

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 208,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+2Blk, 21 Dhjetori – Kryqezimi Vasil Shantos, 208,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit te Vasil Shanto

• Kati 3

• Pallat i ri

• Sipërfaqe Bruto 130m²

💶 208,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+2Blk, me siperfaqe totale 130m², ndodhet në katin e 3 të një pallati të vitit 2005 me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe 2 ballkone. Njeri nga ballonet me orientim Lindje dhe tjetri Perendim.

Apartamenti shitet i mobiluar, aktualisht eshte me qira.

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 3:55 pm Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 1:19 pm
 • ID e pronës: MRE-29422
 • Çmimi: € 208,000
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509