Shitet Apartament 2+1+2Blk, Yzberisht – Bulevardi Migjeni, 160,000 Euro

 • € 160,000
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2Blk, Yzberisht – Bulevardi Migjeni, 160,000 Euro

Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Depo+2Blk, Yzberisht- Bulevardi Migjeni, 160,000 Euro.

 

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Rruga Migjeni

• Kati 9 i fundit

•Pallat i ri

•Siperfaqe 101m²

💶 160,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101m² dhe ndodhet në katin e 9 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar teresisht si ne foto dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti, 2 ballkone dhe 1 depo.

Apartamenti ka punime te reja, eshte i shtruar me parket, me kuzhine te kompletuar, i pajisur me kondicioner, me sistem kapot dhe tarrace te termoizoluar.

Vendndodhja e pallatit eshte tek Bulevardi Migjeni, ne nje zone banimi shume te mire me shumellojshmeri sherbimesh, prane Unazes se Re.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Korrik, 2023 në 10:40 am Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:57 pm
 • ID e pronës: MRE-14044
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 101 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar
 • Zona Yzberisht

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509