SHITET NJESI BIZNESI, Brryli, 118,500 Euro

 • € 118,500
BRRYLI, Sheshi Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë
SHITET NJESI BIZNESI, Brryli, 118,500 Euro
BRRYLI, Sheshi Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 118,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Brryli, 118,500 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Bulevardi Bajram Curri

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 142.84m²

💶 118,500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi me një sipërfaqe prej 142.84m² dhe gjendet në katin 0 ne nje pallat te vitit 2000. Njesia eshte e organizuar ne nje hapesire openspace ne forme L. Disponon 1 tualet.

Gjendet i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. I pershtatshem per klinika, laborator, supermakete, dyqane, palester etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Korrik, 2023 në 12:51 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:55 pm
 • ID e pronës: MRE-14348
 • Çmimi: € 118,500
 • Sip. totale: 142,84 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa BRRYLI, Sheshi Brryli, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509