Shitet Apartament 2+1,Rezidenca Ish-Uzina Dinamo e Re , 165,000 Euro.

 • € 165,000
Rruga Dine Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1,Rezidenca Ish-Uzina Dinamo e Re , 165,000 Euro.
Rruga Dine Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 165,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Rezidenca ”Ish-Uzina Dinamo e Re”, 165,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rezidenca ”Ish-Uzina Dinamo e Re”,

• Kati 5

• Pallat i ri

• Post parkimi

💶 165,000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 118.83 m², ndodhet në katin e 5 në një pallati te ri  ne fund te bulevardit te ri, tek Rezidenca ”Ish-Uzina Dinamo e Re”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 12:24 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 12:24 pm
 • ID e pronës: MRE-38466
 • Çmimi: € 165,000
 • Sip. e pronës: 102.79 m²
 • Sip. totale: 118.83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Dine Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127