Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 550 Euro/Muaj

 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Stacioni Trenit, 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
I mobiluar
Kati 8 jo i fundit
Pallat i Rikonstruktuar
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 118m² . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 12:25 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-38467
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar

Adresa

 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 11
 • MORINA 11
+355694050127