Shitet Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, 218,400 Euro.

 • € 218,400
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, 218,400 Euro.

Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 218,400

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, 218,400 Euro.

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:  Kopeshti Zoologjik

• Kati

• Pallat i ri

💶 218,400 Euro.

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Bllk, me siperfaqe 156 m², ndodhet në katin e   në një pallati te ri  tek kopeshti zoologjik. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Dhjetor, 2023 në 1:28 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 2:46 pm
 • ID e pronës: MRE-23790
 • Çmimi: € 218,400
 • Sip. totale: 156 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518