Shitet Apartament 3+1+2+2blk, Fresk, 140,000 Euro

 • € 140,000
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 3+1+2+2blk, Fresk, 140,000 Euro
Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 3+1+2wc+2Blk, Fresk, 140,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu

• Kati 3

•Pallat i ri

•Siperfaqe 140m²

💶 140,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 140m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares 3 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi Jug – Lindje.

Shitet i mobiluar, i investuar totalisht, me sistem kondicionimi dhe elektroshtepiake te kompletuara. Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, vetem pak minuta nga stacioni i urbanit.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Gusht, 2023 në 10:26 am Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:52 pm
 • ID e pronës: MRE-15162
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Qesarak (Linsa), Linzë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509