Shitet Truall + Vile 5 kateshe, Kinostudio, 898.800 Euro .

 • € 898,800
Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Truall + Vile 5 kateshe, Kinostudio, 898.800 Euro .

Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 898,800

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall + Vile 5 kateshe, Kinostudio, 898.800 Euro .

 

-Siperfaqe trualli 447.2 m2

-Siperfaqe ndertimi:

Kati 1 – 137m²

Kati 2 – 153m²

Kati 3 – 153m²

Kati 4 – 153m²

Kati 5 – 153m²

 

-Adresa: Kinostudio, Rruga Aleksander Moisiu, prane ISHP

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-Cmimi 898,800 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Truall dhe shtepi private 5 kateshe prane ISHP ne Kinostudio. Pasuria ka nje siperfaqe trualli prej 447.3 m2 dhe siperfaqe ndertimi total prej 749m².

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie. Ndertesa shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ne secilin kat.

 

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Gusht, 2023 në 1:40 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:41 pm
 • ID e pronës: MRE-15695
 • Çmimi: € 898,800
 • Sip. totale: 749 m²
 • Dhoma gjumi: 15
 • Banjo: 9
 • Garazhe: 2
 • Viti i ndërtimit: 2011
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Tokë / Truall, Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509