Ambient biznesi Qender estetike Parukeri/Berber me qira, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 • € 450
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient biznesi Qender estetike Parukeri/Berber me qira, Rruga 5 Maji, 450 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina jep me qira Ambient Biznesi, Rruga 5 Maji, 450 Euro

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga 5 Maji

• e kompletuar si sallon parukeri/berber

• Kati 0

• Pallat i Ri

• 💶 450 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 50m² ne katin 0 te nje pallat te ri. Organizohet nga 2 ambiente dhe disponon 1 tualet. Ambienti eshte i investuar totalisht dhe mund te shfrytezohet si sallon estetike, parukeri ose berber.

Eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per zhvillimin e ketyre dy tipologjive te bizneseve. I pajisur me 1 kondicioner dhe 1 televizor.

Shpenzimet e energjise elektrike dhe ujit jane te perfshira ne cmimin e qirase.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Shtator, 2023 në 11:28 am Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:36 pm
 • ID e pronës: MRE-16373
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga 5 Maji

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509