Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr, 90,000 Euro

 • € 90,000
Rruga Princ Vidi, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Shtepi Private 3-Kat Me Oborr, 90,000 Euro
Rruga Princ Vidi, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 90,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Vile private  3 kateshe, Te Ruga Princ Vidi , 90,000 euro i diskutueshem.

-Siperfaqe trualli 421 m2
-Siperfaqe ndertimi:

 • kati 1-60 m2
 • kati 2- 60m2
 • kat 3- 60m2,

-Adresa:rruga Princ Vidi, Te Treshi.

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-90,000 euro

Informacione rreth prones.

Shitet shtepi private 3 kateshe prane shkolles Kol Jakova Afer Univers City , Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 180 m2  ndertim:

 

Ndertesa disponoe dokumentacion te rregullt pronesie dhe rivleresim. Shtepia shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme.

Organizimi:

 1. Kati i pare organizohet ne 60 m2 hyrje 1+1
 2. Kati i 2 eshte me shkalle nga brenda, dhe organizohet ne 1 hyrje 1+1
 3. Kati i 3 eshte i organizuar ne nje hyrje 1+1.

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 4:12 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-24985
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. totale: 180 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Princ Vidi, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127