Shitet Truall + Vile 2 Kateshe, Laprake, 365.000 Euro .

 • € 365,000
Rruga Andrea Skanjeti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 2 Kateshe, Laprake, 365.000 Euro .
Rruga Andrea Skanjeti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 365,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet Truall + Vile 2 kateshe, Laprake, 365.000 Euro .

 

-Siperfaqe trualli 505.1 m2

-Siperfaqe ndertimi: 365,5 m2

-Adresa: Laprake, Rruga Andrea Skanjeti

-Me dokumentacion te rregullt pronesie

-Cmimi 365,000 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe ne Laprake, Rruga Andrea Skanjeti . Pasuria ka nje siperfaqe trualli prej 505.1 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 365,5 m².

Ndertesa shitet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Ajo eshte e organizuar nga salloni ndenjes , ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkonet. Kati i pare i shtepise eshte bosh.

Trualli dhe Ndertimi disponojne dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Per informacione me te detajuara apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shtator, 2023 në 3:26 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:32 pm
 • ID e pronës: MRE-16788
 • Çmimi: € 365,000
 • Sip. totale: 365 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Andrea Skanjeti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509