Vile me qira, 2 kate, Rruga Bardhyl, 1300 Euro

 • € 1,300
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Vile me qira, 2 kate, Rruga Bardhyl, 1300 Euro
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, Rruga Bardhyl – prane QSUT, 1300 euro

 

• Tipologjia: Vile 2 kates

• Adresa: Rruga Bardhyl

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe 350m²

• 💶 1300 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale 350m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete prane kryqezimit te Rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit. Shtëpia organizohet shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

Disponon 6 dhoma, 2 tualete, 2 oborre, 6 poste parkimi. E pajisur me sistem kamerash qe nje cilesie shume te mire, duke ofruar cilesi maksimale.

Organizimi si me poshte:

Kati 1

korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

1 dhomë gjumi

1 paradhome (lavanderi)

1 banjo

1 depo

 

Kati i dytë

Korridori shperndares

3 dhoma gjumi

1 banjo

2 ballkone

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Shtator, 2023 në 12:23 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-16996
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 350 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509