Agjensia Morina jep 2+1, Fresk, 350 Euro

 • € 350
Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensia Morina jep 2+1, Fresk, 350 Euro
Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep një apartament 2+1, i cili ndodhet ne katin e dytë te nje vile trekateshe ne Fresk.

Tipologjia: 2 + 1 + 2 tlt

Rruga: Dalip Topi, Fresk

I mobiluar

Kati i dytë i nje vile private

350 Euro

Hyrja ndodhet ne katin e dyte te nje vile trekatëshe. Ka një sipërfaqe prej 136m2, ka dy tualete dhe një ballkon rrethor qe mundeson ballkon ne cdo dhome.

Eshte i mobiluar shume mire, mjaft komod e me hapesire duke pasur sallonin e ndenjies, kendin e gatimit me kuzhinën si dhe dy dhoma gjumi.

Qeraja mujore eshte 350 Euro.

Per informacione te metejshme, mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 22 Shtator, 2023 në 4:39 pm Përditësuar 29 Mars, 2024 at 2:36 pm
 • ID e pronës: MRE-17260
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 136 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508