Apartament 2+1+blk me qira, Golem, 400 Euro

 • € 400
Rruga Skënderbeu, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+blk me qira, Golem, 400 Euro
Rruga Skënderbeu, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+blk, Golem, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Skenderbeu

• E mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 3

• 400 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+blk me siperfaqe prej 95m² ne Golem. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndejnes, ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ai ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet dhe me kondicioner.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Shtator, 2023 në 12:36 pm Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:23 pm
 • ID e pronës: MRE-17311
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Rruga Skënderbeu, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • Qyteti Kavaje

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509