Shitet Apartament 2+1+blk, Shkolla e Kuqe – Pazari i Ri, 155000 Euro

 • € 155,000
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+blk, Shkolla e Kuqe – Pazari i Ri, 155000 Euro
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 155,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Shkolla e Kuqe, 155,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Qemal Stafa

• Ne faze perfundimtare

• Kati 7

•Siperfaqe bruto 89m²

•Siperfaqe neto 78m²

💶 155,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 89m² dhe ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri ne faze perfundimtare.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 7 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta ne kembe nga Pazari i Ri.

Punimet perfundojne per 3-4 muaj.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Tetor, 2023 në 3:09 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-18207
 • Çmimi: € 155,000
 • Sip. e pronës: 78 m²
 • Sip. totale: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509