Ambient Biznesi me qira, Rruga Hoxha Tahsim, 600 Euro

 • € 600
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi me qira, Rruga Hoxha Tahsim, 600 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Hoxha Tahsim, 600 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 600 Euro

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 65m² i organizuar ne 2 hapesira te bollshme, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet bosh, totalisht i restauruar. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si dyqane veshjesh/fustane nuserie, zyra, noteri, klinika dentare, klinika mjekesore etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Tetor, 2023 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-18369
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509