Shitet Vile 3 Kateshe , Shkembi i Kavajes, 135,000 Euro

 • € 135,000
Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Vile 3 Kateshe , Shkembi i Kavajes, 135,000 Euro
Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • € 135,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Vile 3 kateshe, Shkembi i Kavajes, 135,000 Euro

• Tipologjia: 4 kateshe
• Adresa:Shkembi i Kavajes , Durres
• E mobiluar pjeserisht
• Vile private
• Siperfaqe ndertimi 300m²
• Siperfaqe trualli 450 m²

• 135,000 euro

Informacion mbi Pronën:
Shitet vile private 3kateshe, me një sipërfaqe parcele ndertimore prej 450m² dhe gjendet tek Shkembi i Kavajes ne Durres ,200 m nga bregu i detit. Shtëpia ka organizimi shumë të mirë dhe është pjeserisht e mobiluar ku kati i pare dhe kati i dyte jane te mobiluar teresisht ndersa kati i trete bosh .

Organizimi per secilin kat eshte si me poshte:

-sallon ndenje
-ambient gatimi
-2 dhoma gjumi
-2 banjo
-2 ballkon

Katet lidhen mes tyre me shkalle te brendshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor edhe eshte e rivlersuar .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

©️ MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Tetor, 2023 në 1:23 pm Përditësuar 12 Dhjetor, 2023 at 12:16 am
 • ID e pronës: MRE-19139
 • Çmimi: € 135,000
 • Sip. e pronës: 98 m²
 • Sip. totale: 450 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Tokë / Truall, Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Shkembi i Kavajes, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Qyteti Durres

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127