Shitet Apartament 2+1+blk, Brryli, 118000 Euro

 • € 118,000
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+blk, Brryli, 118000 Euro
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 118,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Brryli, 118,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Sitki Cico

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• Viti ndertimit 2000

•Siperfaqe 76m²

💶 118,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 76m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te vitit 2000 me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet i bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Orientimi Perendim.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 15 minuta ne kembe nga qendra. Zone e aksesueshme nga linjat e urbaneve Unaza dhe Porcelani.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Nëntor, 2023 në 2:43 pm Përditësuar 1 Nëntor, 2023 at 2:44 pm
 • ID e pronës: MRE-19488
 • Çmimi: € 118,000
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2000
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509