Shitet, Vile Private 2 kateshe 230m2 , Ali Demi, 350.000 Euro (i diskutueshem)

 • € 350,000
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet, Vile Private 2 kateshe 230m2 , Ali Demi, 350.000 Euro (i diskutueshem)
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350,000

Përshkrimi

Përshkrimi

 Agjencia Morina shet Vile 2 kate +verande +Ballk  ,Ali Demi , 350.000 Euro (i diskutueshem)

 

• Tipologjia: 2 kate banim (me prespektive per kate te 3)

• Adresa: Rr. Pasho Hysa

• E mobiluar

• Vile private

• Me hipoteke (dokumenta te rregullta)

• Siperfaqe ndertimi 230m² ( 500  m² total bashke me oborrin rrethues)

• Siperfaqe trualli 271m²

• 💶 350.000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 230 m² dhe gjendet ne nje zone te mire tek mangalem 21, ofron relax dhe qetesine natyrore per jetese  konfort. Vila organizohet shumë të mirë dhe është tërësisht e mobiluar, e investuar me mobilim te ri dhe panel diellor  per katin e dyte. Dy katet posedojne sahat uji edhe dritash te ndare qe jep mundesine qe ti japesh me qera

Kati 0 me siperfaqe 99 m²

-korridor shperndares

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-1 banjo

-1 ballkon

 

Kati 1 banim me shkalle te jashtme me sipërfaqe 130.1 m²

-korridori

-3 dhoma gjumi

-1 sallon ndenje

-ambient gatimi

-1 banjo

1  ballkon

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor te truallit dhe ndertimit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Samed -Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 7:21 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 7:35 pm
 • ID e pronës: MRE-37028
 • Çmimi: € 350,000
 • Sip. totale: 230 m²
 • Dhoma gjumi: 7
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Samed Sykaj
 • Samed Sykaj
+355694050129