Shitje, Apartament 1+ 1 dhe Garsionere, Rruga Mine Peza, (prane Restorant Bati) 145,000 Euro.

 • € 155,000
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+ 1 dhe Garsionere, Rruga Mine Peza, (prane Restorant Bati) 145,000 Euro.
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 155,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 1+ 1 dhe Garsionere, Rruga Mine Peza, (prane Restorant Bati) 145,000 Euro

• Tipologjia: Apartament 1 +1 dhe Garsionere

• Adresa: Rruga Mine Peza, (prane Restorant Bati)

• Kati 4

• Te mobiluara

• Pallat

•Siperfaqe Totale 60 m²

💶 145,000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1 1 dhe garsionere me siperfaqe totale  60 m², ndodhet në katin e 4 të një pallati. Hyrjet jane totalisht te arreduara dhe investuara me punime teper cilesore, shume te pershtatshme per Air/BnB. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 5:47 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 6:13 pm
 • ID e pronës: MRE-42665
 • Çmimi: € 155,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932