Qera, Apartament 1+1, Don Bosko 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Don Bosko 350 euro/muaj
Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Don Bosko 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  Rruga Llazar Shapatini
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 3:51 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 3:56 pm
 • ID e pronës: MRE-42649
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135