Apartament 3+1, Mine Peza, 600 Euro

 • € 600
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1, Mine Peza, 600 Euro
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, Mine Peza, 600 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Mine Peza

•  I mobiluar

• Kati 4

• 💶 600 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 3:24 pm Përditësuar 23 Prill, 2024 at 3:24 pm
 • ID e pronës: MRE-42630
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134