Shitje, Apartament 3+1, Pazar i Ri, 180000 Euro

 • € 180,000
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 3+1, Pazar i Ri, 180000 Euro
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 180,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 3+1, Pazar i Ri, 180,000 Euro.

 • Tipologjia: 3+1+Blk
 • Adresa: Rruga Hoxha Tahsin, Pike Referimi: Pazar i Ri
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 90 m2
 • Cmimi i Shitjes 180,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+Blk, me siperfaqe prej 90 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni me vetrate. Shitet i mobiluar teresisht.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane, shume prane qendres. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Maj, 2024 në 12:12 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-46488
 • Çmimi: € 180,000
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508