Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga e Dibres, te Spitali Francez 350 Eur/muaj.

 • € 350
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga e Dibres, te Spitali Francez 350 Eur/muaj.
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, Rruga e Dibres, te Spitali Francez 350 Eur/muaj.

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga e Dibres, te Spitali Francez 350 Eur/muaj
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 40000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej 55m² qe gjendet në katin e 1 të nje vile. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

           

Detajet

Publikuar më 5 Prill, 2024 në 8:32 pm Përditësuar 5 Prill, 2024 at 8:41 pm
 • ID e pronës: MRE-38620
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar

Adresa

 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932