Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Rruga Ali Demi, te Ish Poligrafiku. 

 • € 210
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Rruga Ali Demi, te Ish Poligrafiku. 
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 210

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Rruga Ali Demi, te Ish Poligrafiku.

 • Tipologjia: Garsoniere
 • Adresa: Rruga Ali Demi, 100 m nga rreth rrotullimi te Ish Poligrafiku
 • E mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 210 Eur / muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej  90 m² qe gjendet në katin e 3 te nje Vile.  Garsoniera eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake. Garsionerja eshte e pajisur me panel diellor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 3:50 pm Përditësuar 8 Prill, 2024 at 3:55 pm
 • ID e pronës: MRE-38974
 • Çmimi: € 210
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932