Qera, Apartament 2+1+bllk, Fresk 350 Euro/Muaj

 • € 350
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+bllk, Fresk 350 Euro/Muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Fresk, 350 Euro

 

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamed Deliu, Fresk, prane pasticeri ”Melisa”

• Bosh (me kundrabufe)

• Kati 2

• 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Muhamed Deliu, Fresk . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh bvetem me kundrabufe dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 12:20 pm
 • ID e pronës: MRE-38978
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257