Ambjent Biznesi 350 euro Kompleksi Mangalem.

 • € 350
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambjent Biznesi 350 euro Kompleksi Mangalem.

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një ambjent biznesi , 350 Euro.

Tipologjia: ambjent biznesi open space

Adresa: Pasho Hysa

Kati 0

Bosh

350 Euro

Hyrja ndodhet ne katin 0, eshte e pershtatshme pet tipologji te ndryshme biznesi.  Ka një sipërfaqe prej 29 m2 dhe eshte bosh.

Eshte ne vendndodhje te pershatshme per aktivitetet e ndryshme zyrtare dhe komerciale.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 1:21 pm Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 2:45 pm
 • ID e pronës: MRE-21100
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 29 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121