Apartament 1+1+A+Blk, ish Restorant Durresi, 340 euro

 • € 340/Ne muaj
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented
Apartament 1+1+A+Blk, ish Restorant Durresi, 340 euro
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 340/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1+A+Blk, Ish Restorant Durresi, 340 euro

 

• Tipologjia: 1+1+A+Blk

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

• i mobiluar

• Kati 5

•Pallat ekzistues

•Siperfaqja 61m²

• 💶 340 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 1+1, me një sipërfaqe 61m² dhe ndodhet ne katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, kuzhina me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe shume prane qendres se Tiranes.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:15 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-9755
 • Çmimi: € 340/Ne muaj
 • Sip. e pronës: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Taulant Kaca
 • Taulant Kaca
+355692040509