Apartament 1+1+Bllk, Me Qera, Kompleksi Deliorgji, 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1+Bllk, Me Qera, Kompleksi Deliorgji, 700 Euro/Muaj.
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Deliorgji, 700 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Kavajes, Delijorgji

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri, me ashensor

• 💶 700 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori,  tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar ne kompleksin Deliorgji.

Parkim i perfshire ne cmim.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 2:47 pm Përditësuar 20 Mars, 2024 at 2:47 pm
 • ID e pronës: MRE-36027
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121