Apartament 2+1 + post parkimi me Qira, Kompleksi kaimi , 500 Euro

 • € 500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1 + post parkimi me Qira, Kompleksi kaimi , 500 Euro
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Ali Demi , 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Ruga Ali Demi,kompleksi Kaimi

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 95 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti  dhe ballkoni. Apartamenti posedon dhe post parkimi

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 10:29 am Përditësuar 29 Prill, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-42996
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127