Apartament 2+1, Yzberisht, 380 Euro.

 • € 380
Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Yzberisht, 380 Euro.
Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Yzberisht, 380 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Spitali Amerikan 3

• I mobiluar

• Kati 8 banim

• Pallat i Ri

• 💶 380 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin e 8  te nje pallati i Ri. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, korridori, dhe tualeti. Mundesi parkimi poshte pallatit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 25 Prill, 2024 në 10:28 am Përditësuar 25 Prill, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-42995
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127