shet Apartament 2+1, Rruga e Dibres, 115,000 Euro

 • € 115,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
shet Apartament 2+1, Rruga e Dibres, 115,000 Euro
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 115,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Rruga e Dibres, 115,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga e Dibres
 • E pa mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat
 • Siperfaqe Bruto 62 m2
 • Cmimi i Shitjes 115,000 Euro

I pershtatshem per zyre, klinike dentare, aktivitet biznesi, qira ditore dhe per banim

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 62 m2 qe gjendet në katin 2 të pallati  ne rrugen e Dibres. . Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe korridori. Shitet i pa mobiluar.  I pershtatshem per zyre, klinike dentare, aktivitet biznesi dhe per banim.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 9:20 pm Përditësuar 24 Prill, 2024 at 9:20 pm
 • ID e pronës: MRE-42965
 • Çmimi: € 115,000
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932