Qera Shtepi private 1+1 , Selite 300Euro/Muaj

 • € 300
Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 1+1 , Selite 300Euro/Muaj
Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 1+1 , Selite 300Euro/Muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Selite, te ish nenstacioni elektrik

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•300 euro/muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e dyte te nje vile private me siperfaqe 65 m² .Hyrja është e organizuar mirë, jepet  e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Prill, 2024 në 3:35 pm Përditësuar 24 Prill, 2024 at 3:35 pm
 • ID e pronës: MRE-42938
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135