Apartament 2+1+2+Blk me qira, Komuna e Parisit, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Komuna e Parisit, 450 Euro

Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Komuna e Parisit, 450 euro

 

• Tipologjia: 2+1+2+Blk

• Adresa: Rruga Osman Myderizi

• i mobiluar

• Kati e

• Pallat i ri

• 💶 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Preferohen familje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2023 në 9:43 am Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-11255
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Skënder Luarasi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509