Apartament 3+1, Stacioni Trenit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1, Stacioni Trenit, 500 Euro
Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, Stacioni Trenit, 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Gjon Buzuku

•  I mobiluar

• Kati 2

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. PREFEROHEN VAJZA STUDENTE OSE NE PUNE.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 11:50 am Përditësuar 8 Prill, 2024 at 11:53 am
 • ID e pronës: MRE-38853
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Buzuku, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134