Qera, Apartament 3+1+2, Kompleksi Kontakt, 750  euro/muaj

 • € 750
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Kompleksi Kontakt, 750  euro/muaj
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1+2, Kompleksi Kontakt, 750  euro/muaj

Tipologjia 3+1+2
Adresa: Rruga Artan Lenja
I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 3+1+2, me një sipërfaqe prej 117m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Prill, 2024 në 11:27 am Përditësuar 8 Prill, 2024 at 11:27 am
 • ID e pronës: MRE-38839
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127