Jepet me qira Vile 4 kateshe, Ali Demi, 3000 euro

 • € 3,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet me qira Vile 4 kateshe, Ali Demi, 3000 euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 3,000

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 4 kateshe, Ali Demi, 3000 euro

 

• Tipologjia: Vile 4 kateshe

• Adresa: Rruga Ali Demi, prane Fushes

• Boshe

• Vile private

• Siperfaqe 143m² secili kat, pra 572m² ndertim

• 💶 3000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 4 kateshe, me një sipërfaqe prej 143m² ne secilin kat dhe gjendet ne nje zone shume te qete prane fushes se Ali Demit. vila organizohet shumë mirë, jepet me qira bosh.

Disponon 8 dhoma, 5 tualete, 1 oborr, 3 poste parkimi. E pajisur me sistem kamerash qe nje cilesie shume te mire, duke ofruar siguri maksimale.

Vila mund te jepet me qira per banim ose per biznes si: kopesht, call center, zyra, klinike, azil etj.

Organizimi si me poshte:

Kati 0

2 ambiente openspace per zyra, me fasade xhami, secili me tualet. Njeri prej ambienteve i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner me siperfaqe 24m² dhe ambienti tjeter me siperfaqe 120m².

 

Kati i pare dhe i dyte banim:

Korridori shperndares

3 dhoma gjumi

1 sallon ndenje

1 kuzhine

1 banjo

1 lavanderi

3 ballkone

 

Kati i trete banim:

2 dhoma gjumi

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

1 tualet

1 verande me siperfaqe 50m²

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 5:30 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 5:30 pm
 • ID e pronës: MRE-30554
 • Çmimi: € 3,000
 • Sip. totale: 572 m²
 • Dhoma gjumi: 8
 • Banjo: 5
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509