Jepet me qira Vile 4 kateshe, Selite, 3500 euro

 • € 3,500
Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet me qira Vile 4 kateshe, Selite, 3500 euro

Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 3,500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 4 kateshe, Selite, 3500 euro

 

• Tipologjia: Vile 4 kateshe

• Adresa: Rruga Isuf Elezi

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe totale ndertimi 534m²

• Sipërfaqe totale trualli 200m²

• 💶 3500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira Vile 4 kateshe me siperfaqe ndertimi 534 m² dhe siperfaqe trualli 400 m². Vila ndodhet tek blloku i vilave Selite, prane Komunes se Parisit!

-kati 1, open space + Tualet (137.5)
-kati 2, korridor hyres i rregullt, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kushine e bollshme, tualet, verande (137.5)
-kati 3, korridor hyres i rregullt, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kushine e bollshme, tualet, verande(137.5)
-kati 4, penthouse open space me kushine, dhome gjumi , tualet, verande (137.5m2)

Vila eshte shtruar me parket dru lisi masiv i stazhionurar, panel diellor 300l, kondicioner per cdo ambient, linje trefazore, dritare duralumin termik triplex, elektrishtepiake cilesore te markes Smeg, instalime elektrike te markes Mylos, instalime hidraulike te markes Grohe, e pershtatur per banim me punime shume cilesore por mund te jepet edhe bosh per biznese te ndryshme si,Shkolle, Qender kursesh, After school,Zyra, Kopesht, Call Center, Spital privat, Klinike mjekesore, Azil, Zyra,etj.

Me certifikate pronesie.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 5:42 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 5:42 pm
 • ID e pronës: MRE-30565
 • Çmimi: € 3,500
 • Sip. totale: 534 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Isuf Elezi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509