Qera, Ambient Biznei,rruga E Barikadave, 450 Euro/Muaj € 450

 • € 450
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznei,rruga E Barikadave, 450 Euro/Muaj € 450
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi, Rruga E Barikadave, 450  euro/muaj

 

Tipologjia.

 

Adresa: Rruga E BArikadave,Rruga Isa Boletini

 

Bosh

 

Kati 1

 

Pallat i Ri

 

Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën

Jepet me qera Ambient Biznesi me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te Ri. Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet si zyre ose per tipologji te ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 11:35 am Përditësuar 4 Mars, 2024 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-33626
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121