Qira, Apartament 2+1,21 Dhjetori, 550 euro

 • € 550
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1,21 Dhjetori, 550 euro
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1 Komplesi Kontakt, 21 DHJETORI, 550 Euro

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Kontakt

• I mobiluar

• Kati 0

• Pallat

• Cmimi 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati ne rrugen  Frosina Plaku, Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti . Jepet totalisht i mobiluar me te gjitha pajsijet e nevojshme. Nese deshironi apartamenti mund te behet dhe 1+1 duke mbyllur dhomen e femijeve me cmim 450 euro.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 12:00 pm Përditësuar 4 Mars, 2024 at 12:01 pm
 • ID e pronës: MRE-33644
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521