Qera, Ambjent per zyra 2+1+2, Don Bosco, 750 Euro/Muaj

 • € 750
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent per zyra 2+1+2, Don Bosco, 750 Euro/Muaj
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent per zyra 2+1+2, Don Bosco, 750 Euro/Muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Don Bosco tek Hipoteka e vjeter
 • Bosh
 • Kati 1
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1+2 open space dhe ndodhet ne katin e pare , me një sipërfaqe prej 95m² , pallat i ri.

Prane burgut 313 . Ambjenti  eshte e ndricuar nga te tre anet gje qe te jep mundesine e ndarjes sipas kerkeses se te interesuarit .
Jepet me qera për: zyra, studio projektimi, call-center, studio mjekësore/dentare, laborator, studio juridike
dhe për çdo veprimtari tjeter të ligjshme , mundesi parkingu.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

©ERSI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 1:51 pm Përditësuar 4 Mars, 2024 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-33693
 • Çmimi: € 750
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930